Brzi detalji
| Tip: |
Uredski namještaj |
Posebna upotreba: |
Uredska stolica |
Opća uporaba: |
Komercijalni namještaj |
| Materijal: |
Metal |
Vrsta metala: |
Željezo |
presavijeno: |
Ne |
| Stil: |
Direktorska stolica, stolica na podizanje, okretna stolica |
Mjesto podrijetla: |
Zhejiang, Kina (kopno) |
Naziv marke: |
tip ti |
| Broj modela: |
Y-2888B |
Tkanina: |
PU |
Pakiranje i dostava
| Detalji pakiranja: | Starand izvozni karton, jedan komad po kartonu |
| Detalji isporuke: | 30 dana nakon primitka pologa |
Y-2888B Okretna poliuretanska uredska stolica sa srednjim naslonom i podstavljenim naslonima za ruke
| Tvrtka | Anji Guyou Furniture co., LTD |
| Model | Y-2888B |
| Materijal | Prednji PU, stražnji i bočni pvc |
| Opis | uredska stolica s visokim naslonom |
| Naslon za ruke | str |
| Poklopac protiv prašine | 3 sloja .plastika |
| Baza | najlonska baza |
| Castor | plastični |
| Dizanje plina | 100 mm |
| Širina sjedala | 53 cm |
| dubina sjedala | 52 cm |
| visina sjedala | 44,5-54,5 cm |
| širina leđa | 50,5 cm |
| visina leđa |
64 cm |
| N.W/G.W |
16/17,5KG |
| Veličina kartona | L veličina |
| Pakiranje | 1kom/ctn, smeđi karton |
| Utovar QTY/kontejner | 160/20'360/40' .425/40HQ |
| Plaćanje | T/T (30% depozita, stanje u odnosu na kopiju B/L) |
| Vrijeme isporuke | 30 dana nakon primitka pologa |
| Utovarna luka | Šangaj ILI Ningbo, Kina |


Opis proizvoda:
1. Visokokvalitetna moderna kožna direktorska stolica za ležanje
2. Prekrasno tapecirani i ultra mekani jastuk
3.Idealno korištenje za upravitelja, izvršnog direktora, predsjednika, direktora
4.Multifunkcionalni mehanizam
5. Podešavanje visine sjedala i zaključavanje/naginjanje
6. Srebrno obojeni naslon za ruke s kožnom presvlakom
7,350 mm srebrno obojena najlonska baza
8. Izdržljivi PU kotačići
Značajke:
Funkcija zakretanja od 1.360 stupnjeva.
2. Visokokvalitetna luksuzna PU koža s recikliranjem.
3. Lumbalna potpora.
4. mekani dizajn
5.Dobra izdržljivost sa sposobnošću disanja.
6.Lako se čisti.
7. Snažna baza kotača- s 5 kotačića.
8.stabilna struktura







Popularni tagovi: y-2888b pu uredska stolica sa srednjim leđima i podstavljenim naslonima za ruke, Kina y-2888b uredska stolica sa srednjim leđima i podstavljenim naslonima za ruke proizvođači, dobavljači, tvornica, uredska stolica za urede na krovu, uredska stolica za auditoriju, uredska stolica sa UV zaštitom, siva uredska stolica, uredska stolica s antibakterijskim svojstvima, uredska stolica za startup urede














