Brzi detalji
| Tip: |
Uredski namještaj |
Posebna upotreba: |
Uredska stolica |
Opća uporaba: |
Komercijalni namještaj |
| Materijal: |
Metal |
Vrsta metala: |
Željezo |
presavijeno: |
Ne |
| Stil: |
Direktorska stolica, stolica na podizanje, okretna stolica, uredska stolica |
Veličina: |
62*73*108---116cm |
Mjesto podrijetla: |
Zhejiang, Kina (kopno) |
| Naziv marke: |
čovječe |
Broj modela: |
Y-2785 |
Tkanina: |
PU+PVC |
| Naslon za ruke: |
Slikanje podstavljeni naslon za ruke |
Šasija: |
Mehanizam za zaključavanje-nagiba |
Pjena: |
Pjena visoke gustoće |
| Drvo: |
Šperploča |
plinski lift: |
80 mm plinski lift klase 2 |
Poklopac za prašinu: |
PP |
| Baza: |
Najlonska baza za slikanje |
kotačić: |
Najlon |
Pakiranje i dostava
| Detalji pakiranja: | Starand izvozni karton, jedan komad po kartonu |
| Detalji isporuke: | 30 dana nakon primitka pologa |
Y-2785 Visokokvalitetna okretna uredska pu stolica s visokim naslonom
| Tvrtka | Anji Guyou Furniture co., LTD |
| Model | Y-2785 |
| Materijal | Prednji PU, stražnji i bočni pvc |
| Opis | kožna stolica |
| Naslon za ruke | plastični naslon za ruke |
| Mehanizam | Nagnuti mehanizam, gore i dolje+nagnuta funkcija |
| Plinski lift | 80mm crna boja |
| Poklopac protiv prašine | plastični materijal, crna boja, 3 sloja |
| Baza | 350 mm, najlonska baza |
| Castor | Crni najlonski kotačić |
| Širina sjedala | 53,5 cm |
| dubina sjedala | 51,5 cm |
| visina sjedala | 44,5-52,5 cm |
| širina leđa | 52 cm |
| visina leđa | 76 cm |
| Veličina kartona | 78*33*64, smeđi izvozni karton |
| Utovar QTY/20'kontejnera | |
| Učitavanje QTY/40'HQ | 400kom |
| MOQ | 80kom |
| Plaćanje | T/T (30% depozita, stanje u odnosu na kopiju B/L) |
| Vrijeme isporuke | 30 dana nakon primitka pologa |
| Utovarna luka | Šangaj ILI Ningbo, Kina |

Opis proizvoda:
1. Visokokvalitetna moderna kožna direktorska stolica za ležanje
2. Prekrasno tapecirani i ultra mekani jastuk
3.Idealna upotreba za menadžera, izvršnog direktora, predsjednika, direktora
4.Multifunkcionalni mehanizam
5. Podešavanje visine sjedala i zaključavanje/naginjanje
6. Srebrno obojeni naslon za ruke s kožnom presvlakom
7,350 mm srebrno obojena najlonska baza
8. Izdržljivi PU kotačići
Značajke:
Funkcija zakretanja od 1.360 stupnjeva.
2. Visokokvalitetna luksuzna PU koža s recikliranjem.
3. Lumbalna potpora.
4.meki dizajn
5.Dobra izdržljivost sa sposobnošću disanja.
6.Lako se čisti.
7. Jaka baza kotača- s 5 kotača.
8.stabilna struktura







Popularni tagovi: y-2785 visokokvalitetna okretna uredska pu stolica s visokim naslonom, Kina y-2785 visokokvalitetna okretna uredska pu stolica s visokim naslonom proizvođači, dobavljači, tvornica, siva uredska stolica, uredska stolica za mobilne urede, višebojna uredska stolica, uredska stolica za kazališta, uredska stolica za vanjske urede, smeđa uredska stolica














