Brzi detalji
| Tip: |
Uredski namještaj |
Posebna upotreba: |
Uredska stolica |
Opća uporaba: |
Komercijalni namještaj |
| Materijal: |
Metal |
Vrsta metala: |
Željezo |
presavijeno: |
Ne |
| Stil: |
Direktorska stolica, stolica na podizanje, okretna stolica |
Veličina: |
67*70*120-128CM |
Mjesto podrijetla: |
Kina (kopno) |
| Naziv marke: |
Guyou ili OEM |
Broj modela: |
Y-2780 |
tkanina: |
pu |
| pjena: |
visoke gustoće |
drvo: |
šperploča |
naslon za ruke: |
slikanje podstavljeni naslon za ruke |
| šasija: |
mehanizam za zaključavanje-nagiba |
plinski lift: |
80 mm plinski lift klase 2 |
poklopac za prašinu: |
str |
| baza: |
najlonska baza za slikanje |
kotačić: |
najlon |
Pakiranje i dostava
| Detalji pakiranja: | standardni izvozni karton, jedan komad po kartonu |
| Detalji isporuke: | 25-35 dana nakon primljenog depozita |
Y-2780 Visokokvalitetna crvena kožna uredska stolica/uredski namještaj srednje veličine
Opis proizvoda
| Tvrtka | Anji Guyou Furniture co., LTD |
| Model | Y-2780 |
| Materijal | Prednji PU, stražnji i bočni pvc |
| Opis | uredska stolica s visokim naslonom |
| Naslon za ruke | farbanje naslona za ruke |
| Poklopac protiv prašine | 3 sloja .plastika |
| Baza | 320 mm, najlonski materijal, BIFMA test, nosivost 800 kg |
| Castor | plastični |
| Plinski lift | 80 mm crna boja, TUV certifikat, mehanizam treće razine |
| Širina sjedala | 52 cm |
| dubina sjedala | 53 cm |
| visina sjedala | 44,5-52,5 cm |
| širina leđa | 50,5 cm |
| visina leđa |
64 cm |
| N.W/G.W |
17,5KGS/18,5KGS |
| Veličina kartona | 69*35*64 cm |
| Pakiranje | 1 kom/ctn, smeđi karton |
| Utovar QTY/kontejner | 425kom/40HQ |
| Plaćanje | T/T (30% depozita, stanje u odnosu na kopiju B/L) |
| Vrijeme isporuke | 30 dana nakon primitka pologa |
| Utovarna luka | Shanghai Ningbo, Kina |








Popularni tagovi: y-2780 crvena kožna uredska stolica/uredski namještaj sa srednjim naslonom-, Kina y-2780 crvena kožna uredska stolica/uredski namještaj sa srednjim naslonom proizvođači, dobavljači, tvornica, Visoka uredska stolica, uredska stolica za predavaonice, uredska stolica za urede na krovu, uredska stolica za studijske sobe, uredska stolica s fiksnim leđima, uredska mjesta za sjedenje














