Y-2576 likeregal 4d naslon za ruke podesivi igrački igrački stolac za ležanje proizvođači
Pojedinosti o proizvodu
| Tvrtka | Anji Guyou Furniture Co., Ltd |
| Model | Y-2576 |
| Naziv proizvoda | E-stolica za igre na sreću |
| Opis | Crna i crvena igračka stolica |
| Tkanina | Kvalitetan PVC, isti materijal kao autosjedalica |
| Pjena | Naslon od pjene visoke gustoće, sjedalo u potpunosti hladno stvrdnjavajuće pjene |
| Naslon za ruke | 3D naslon za ruke |
| Mehanizam | Mehanizam za zaključavanje-nagiba |
| plinski lift | 100 mm plinski lift klase 2 ili 3 ili 4 |
| Baza | 350 mm, baza od najlona |
| Castor | 60 mm PU kotačić |
| MOQ | 50 kom |
| Plaćanje | T/T (30% depozita, stanje u odnosu na kopiju B/L) |
| Vrijeme isporuke | 30 dana nakon primljenog depozita |
| Utovarna luka | Šangaj ili Ningbo, Kina |










Popularni tagovi: y-2576 likeregal 4d naslon za ruku podesivi igrački igrački stolac za ležanje proizvođači, Kina y-2576 likeregal 4d naslon za ruku podesivi igrački igrački stolac za ležanje proizvođači proizvođači, dobavljači, tvornica, trkačka stolica s funkcijom vibracije, bar stolice za bar, Izgled uredskog namještaja, uredski namještaj napravljen po narudžbi, Krome trkačka stolica, bar stolica s naslonom













