Brzi detalji
| Tip: |
Uredski namještaj |
Posebna upotreba: |
Uredska stolica |
Opća uporaba: |
Komercijalni namještaj |
| Materijal: |
Sintetička koža |
presavijeno: |
Ne |
Stil: |
Direktorska stolica, stolica na podizanje, mrežasta stolica, okretna stolica, stolica za računala |
| Veličina: |
67*53*115---121cm |
Mjesto podrijetla: |
Zhejiang, Kina (kopno) |
Naziv marke: |
Guyou ili OEM |
| Broj modela: |
Y-1715 |
Tkanina: |
Mrežasta |
Pjena: |
Pjena visoke gustoće |
| Drvo: |
Šperploča |
Naslon za ruke: |
PP naslon za ruke |
Šasija: |
Mehanizam za zaključavanje-nagiba |
| plinski lift: |
100 mm plinski lift klase 2, prošao BIFMA test |
Poklopac za prašinu: |
PP |
Baza: |
Najlonska baza |
| kotačić: |
Najlonski kotačić, ne ozljeđuje pod |
Pakiranje i dostava
| Detalji pakiranja: | Standardni izvozni karton; jedan komad po kartonu. |
| Detalji isporuke: | 30 dana nakon primitka pologa |
Y-1715 Računalna stolica od lijepe tkanine Uredska stolica za tajnice
| Tvrtka | Anji Guyou Furniture co., LTD |
| Model | Y-1715 |
| Materijal | Mreža za leđa, standardna mreža za sjedalo |
| Opis | Kompjuterska stolica |
| Naslon za ruke | Plastični naslon za ruke |
| Mehanizam | Nagnuti mehanizam |
| Plinski lift | 100 mm |
| Poklopac protiv prašine | Plastični materijal, crne boje, 3 sloja |
| Baza | 270 najlonska baza |
| Castor | Najlonski kotačić |
| Širina sjedala | 48 cm |
| dubina sjedala | 43 cm |
| visina sjedala | 45-53 cm |
| širina leđa |
46 cm |
| visina leđa | 94--104 cm |
| Veličina kartona | 66*33*57, smeđi izvozni karton |
| Utovar QTY/20'kontejnera | 252kom |
| Utovar QTY/40'kontejnera | 504 kom |
| Učitavanje QTY/40'HQ | 592kom |
| MOQ | 100kom |
| Plaćanje | T/T (30% depozita, stanje u odnosu na kopiju B/L) |
| Vrijeme isporuke | 30 dana nakon primitka pologa |
| Utovarna luka | Šangaj ili Ningbo, Kina |








Popularni tagovi: y-1715 lijepa računalna stolica od tkanine tajnička stolica uredska stolica, Kina y-1715 lijepa računalna stolica od tkanine tajnička stolica uredska stolica proizvođači, dobavljači, tvornica, uredska stolica, okretna uredska stolica, uredska stolica za toplice, uredska stolica za vanjske urede, smeđa uredska stolica, uredska stolica za startup urede














